top of page

Paldies, ka izvēlējāties interneta veikalu STILIGA.LV!

Par mums

STILIGA.LV ir stilīgu un gaumīgu apģērbu, apavu, parfimēriju un aksesuāru interneta veikals, kurā atradīsiet preces ikvienai gaumei un vecumam. Interneta veikalā ir pieejams liels sortiments ar pasaulē labi zināmiem un ne tik zināmiem zīmolu precēm.

Mūsu galvenais mērķis ir sniegt mūsu klientiem kvalitatīvu servisu un piedāvāt labākās, aktuālākās un modernākās preces par izdevīgām cenām. Interneta veikalā atradīsiet arī bērnu, vīriešu un sieviešu apģērbus, apavus kā arī aksesuārus. 

Katru dienu STILIGA.LV papildina savus virtuālos plauktus ar jaunām precēm un sniedzam Jums iespēju iegādāties preces ar atlaidēm, kuras katru dienu mainās! Nepalaidiet savu iespēju!

Skaisti ģērbties patīk visiem, bet tam visam ir vajadzīgs laiks. Nogurdinoša skriešana no viena veikala uz otru, garās rindas, laika trūkums padara iepirkšanos par lielu stresu. Iepērkoties mūsu interneta veikalā STILIGA.LV jutīsieties, ka tiešām atrastos veikalā, bet virtuāli. Jums tikai vajag iekārtoties savā iemīļotajā krēslā pie datora un Jūsu iepirkšanas ceļojums var sākties!

 

STILIGA.LV ir atvērts:

  • jebkuros laika apstākļos,

  • 24 stundas diennaktī,

  • 365 dienas gadā, un

  • atrodas tikpat tuvu kā Tavs portatīvais dators, planšetdators vai pat Jūsu viedtālrunis.

Mēs garantējam kvalitāti un augstvērtīgu apkalpošanu!

Novēlam Tev veiksmīgus pirkumus! :)

 

Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, droši kontaktējies ar mums! Kontaktinformācija ir atrodama sadaļā "Kontakti "

 

Ar cieņu,

 

Jūsu interneta veikala STILIGA.LV komanda.

Rekvizīti:

SIA MR IT GROUP

Reģ.Nr. 51203061161

Kr.Valdemāra 84

 

bottom of page